Zastřešení bazénů

Jsme firma Albixon a.s. a našim klientům nabízíme kvalitní bazény, sauny, zastřešení, , podlahy nebo solární sprchy. V našem širokém katalogu si jistě vyberete to, co hledáte. Vybrat si můžete z několika provedení produktů, ze kterých si můžete zvolit ten nejlepší. Ať už hledáte místo, kam se zajít odreagovat po práci, nebo místo, které bude skvělým prostorem pro hrátky vašich dětí, pak si vyberte z naší nabídky.

Nabízíme:

  • bazény-Bazén bude skvělým místem pro odpočinek, nebo úkrytem před horkem v teplých letních dnech. Také bude jistě vhodným místem pro hry vašich dětí.
  • infrasauny a sauny-Infrasauna je skvělým místem, kam se chodit odreagovat. Infračervené světlo má blahodárný vliv na lidský organismus, díky záření, které podporuje funkci našeho organismu.
  • vířivky- Pokud upřednostňujete relaxaci v bublinkové koupeli, bude naše vířivka tím, co hledáte. Bude skvělým místem, kam se budete moci uložit.
  • solární sprchy-Zajímáte se o ekologii a chcete úsporně ohřívat vodu? Solární sprchy využívají k ohřevu vody solární energii, tudíž se jedná o naprosto ekologický způsob.
  • infrasauny-Dopřejte si koupel i v zimě. Nabízíme mnoho druhů provedení zastřešení, které se přizpůsobí povaze terénu, kde budou umístěny.

Zvolte naši firmu a jistě budete s výsledkem naší práce spokojeni.

Zastřešení bazénů
4 (80%)1