Zajíci vás obírali o úrodu

http://www.ploty-hyl.cz/aktuality/novy-vzor-betonoveho-plotu http://www.ploty-hyl.cz/aktuality/novy-vzor-betonoveho-plotu http://www.ploty-hyl.cz/aktuality/novy-vzor-betonoveho-plotu http://www.ploty-hyl.cz/aktuality/novy-vzor-betonoveho-plotu http://www.ploty-hyl.cz/aktuality/novy-vzor-betonoveho-plotu http://www.ploty-hyl.cz/aktuality/novy-vzor-betonoveho-plotu http://www.ploty-hyl.cz/aktuality/novy-vzor-betonoveho-plotu

Dlouho jste dumal nad tím, jak vyzrát na zajíce. Ono to může na první pohled vypadat úsměvně a mnohým to jistě připadne jako úplná banalita, nicméně pro vás, a především pro vaši úrodu zeleniny je to poměrně zásadní otázka bytí a nebytí. Takový zajíc, to je totiž prevít. Kdo ho někdy přivítal na zahradě, ten jistě vaše slova potvrdí. Žít na jednom místě se zajícem, pokud jste pěstitel či zahrádkář, se zkrátka nedá. Tedy pokud se nesmíříte s tím, že vaším jediným údělem je toho zajíce krmit, protože pokud u vás na pozemku bude hospodařit, tak vy s žádnou úrodou počítat nemůžete.

Sklidí cokoli

Takový zajíc spase, co vyroste. Snad jen česnek a cibuli vám doposud neohryzal, ale jinak se pustí naprosto do všeho a nejhorším výsledkem jeho práce je stav ovocných stromků po zimě. Jejich kůru a lýko dokáže hlodáním poškodit tak, že s mladým stromkem je brzy amen. Takže pokud se u někoho na pozemku takový zajíc objeví, tak ten ať si pospíší, aby jej co nejdříve vypudil pryč. Třeba tak, že použije Podhrabové desky , přes které chlupáč na zahradu nevleze.

Zajíci vás obírali o úrodu
Ohodnoťte příspěvek